DX

KAROL BASZ DRIVING EXPERIENCE

Oferujemy szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy pod okiem jedynego polskiego Mistrza Świata w wyścigach. Przewidziane są dwa pakiety – szkolenie na profesjonalnym symulatorze wyścigowym, jak i również sprawdzenie się w boju na dowolnym torze w kraju lub za granicą. Celem szkoleń jest doskonalenie techniki jazdy, wypracowanie odpowiednich nawyków za kierownicą, a także zapoznanie się z najważniejszymi zasadami fizyki, które pozwalają na walkę o rekordy okrążeń.

PAKIET FUN

Szkolenie na symulatorze

Ten typ nauki pozwoli na wypracowanie oraz utrwalenie odpowiednich nawyków za kierownicą, a także zapoznanie się z prawami fizyki działającymi na samochód. Dzięki jeździe na symulatorze można również nauczyć się konfiguracji dowolnego toru na świecie. Choć szkolenie odbywa się w świecie wirtualnym, to jednak pozwala na podwyższenie umiejętności jazdy oraz zwiększenie bezpieczeństwa w warunkach codziennych.

CO-DRIVE z Karolem

Przejazd po dowolnym torze w Polsce lub zagranicą w samochodzie Mitsubishi Evo X u boku Karola Basza zapewni dużo zabawy i adrenaliny, umożliwiając jednocześnie obserwacje praktycznego wykorzystania sportowych nawyków.

PAKIET PRO

Szkolenie odbywa się na dowolnym torze w Polsce lub za granicą. Przejazdy odbywają się własnymi samochodami (w razie potrzeby możemy wynająć profesjonalne maszyny wyścigowe) i obejmują zarówno co-drive z mistrzem jak i samodzielną jazdę po torze. Każdy z przejazdów będzie analizowany dzięki nagraniom z kamery pokładowej, a w przypadku profesjonalnych samochodów także na podstawie telemetrii. Dzięki temu pakietowi poczujecie prawdziwe wyścigowe emocje i znacząco zwiększycie swoje możliwości jazdy po torze. To także przełoży się na prowadzenie w samochodu w życiu codziennym. Idealne jako szkolenie firmowe lub prezent dla wyjątkowego mężczyzny.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w szkoleniu zapraszamy do kontaktu pod adresem info@kbasz.pl