KB MANAGMENT

Elita w Zarządzaniu Karierą

W świecie profesjonalnych wyścigów samochodowych, droga do sukcesu wymaga nie tylko talentu, ale także mądrego zarządzania karierą, niezależnie czy jesteś młodym kierowcą kartingowym czy Gentlemenem pragnącym się realizować rywalizując na torze.  Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w paddocku wiemy, czego potrzebuje kierowca by osiągnąć szczyty. Opracujemy dla Ciebie wyprofilowany program rozwoju sportowego dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, dbając nie tylko o zawieranie korzystnych umów z zespołami, lecz również wspierając Twój rozwój psychomotoryczny. Posiadamy wiedze niezbędną by Twoja ścieżka prowadziła do celu!

KB Management to zespół profesjonalnych managerów, prowadzących zawodników po szczeblach motorsportu od kartingu aż do profesjonalnych wyścigów.  Zarówno jeśli jesteś młodym kierowcą wyścigowym, starającym się zdobyć szczyty, jak i dojrzałym biznesmenem chcącym realizować swoją pasję, to jesteś we właściwym miejscu! Kliknij Zgłoś się do nas, powiedz nam coś więcej o sobie a skontaktujemy się z Tobą by udzielić pierwszej konsultacji!

KB Managment

Kierowanie Karierą na Torze i w Symulatorze

KB Management oferuje kompleksowe usługi obejmujące wieloletni indywidualny plan rozwoju kierowcy, dostosowany do indywidualnych potrzeb, umiejętności i ambicji. Współpracujemy z najlepszymi zespołami wyścigowymi, zapewniając kierowcom optymalne warunki do rozwoju, dążąc do tego, aby kierowcy mieli najlepszą obsługę przy najkorzystniejszych warunkach finansowych. KB Management angażuje się w opracowanie indywidualnych planów treningowych zarówno na torze, jak i w symulatorach. Symulatory, będące kluczowym elementem dzisiejszego treningu wyścigowego, pozwalają na zdobywanie dodatkowego doświadczenia i doskonalenie umiejętności.

Usługi dla Kierowców Wyścigowych

  • Opracowanie wieloletniego planu rozwoju;
  • Indywidualne treningi z Mistrzami Świata;
  • Przyśpieszony rozwój dzięki autorskim planom szkoleniowym Karola;
  • Treningi doskonalące na profesjonalnych symulatorach;
  • Wsparcie profesjonalnych inżynierów sim-racingowych;
  • Negocjowanie stawek;
  • Konsultacje on demand siedem dni w tygodniu.

Współpraca z Inżynierami Sim-Racingowymi

W dzisiejszym świecie motorsportu, symulatory stanowią nieodłączny element treningu. KB Management współpracuje z najwybitniejszymi inżynierami sim-racingowymi, aby zapewnić kierowcom najlepsze narzędzia do doskonalenia swojego performance. Po każdej sesji treningowej, kierowca otrzymuje szczegółowy raport, który jest następnie analizowany wraz z instruktorami, dążąc do ciągłego doskonalenia.

Podsumowanie

KB Management to nie tylko menadżerowie, to partnerzy na drodze do sukcesu. Zaufaj doświadczeniu, pasji i profesjonalizmowi zespołu KB Management, który nie tylko zarządza karierą, ale również kreuje przyszłość w świecie wyścigów samochodowych. Jesteśmy gotowi pomóc Ci zdobyć szczyt!

Skontaktuj się z nami - Wyślij ZGŁOSZENIE

Scroll to Top